766143471GP
766143471GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 470 OHM 14SOIC
на замовлення 1182 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 470ohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143471GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143471GP 766143471GP Виробник : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 470ohms 14Pin 2% Isolated