766143472GP
766143472GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143472GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143472GP 766143472GP Виробник : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2% Isolated