766143473GP
766143473GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 47K OHM 14SOIC
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 47Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143473GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143473GP 766143473GP Виробник : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 47Kohms 14Pin 2% Isolated