766143560GPTR7
766143560GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 56 OHM 14SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 56
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Написати відгук
Description: RES ARRAY 7 RES 56 OHM 14SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 56, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Number of Resistors: 7.
Інші пропозиції 766143560GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143560GPTR7 766143560GPTR7 Виробник : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 56ohms 2% Isolated