766143563GP
766143563GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 56K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 56Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143563GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143563GP 766143563GP Виробник : CTS Electronic Components 766.pdf Resistor Networks & Arrays 56Kohms 14Pin 2% Isolated