77-12025A120-T
77-12025A120-T NTE Electronics, Inc
120x120.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: FAN 120VAC 120X120X25MM
Power (Watts): 14.00W
Features: Locked Rotor Protection
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2450 RPM
Air Flow: 68.0 CFM (1.90m³/min)
Width: 26.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB(A)
Part Status: Active
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN 120VAC 120X120X25MM, Power (Watts): 14.00W, Features: Locked Rotor Protection, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2450 RPM, Air Flow: 68.0 CFM (1.90m³/min), Width: 26.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB(A), Part Status: Active.