77-12025D12
77-12025D12 NTE Electronics, Inc
120x120.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: FAN AXIAL 120X25.4MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Protection
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 87.9 CFM (2.46m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB(A)
Power (Watts): 5.5 W
на замовлення 471 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X25.4MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Protection, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 87.9 CFM (2.46m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB(A), Power (Watts): 5.5 W.