77-12032D24
77-12032D24 NTE Electronics, Inc
120x120.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Packaging: Bag
Features: Locked Rotor Protection
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3750 RPM
Air Flow: 108.9 CFM (3.05m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.0dB(A)
Power (Watts): 7.73 W
на замовлення 324 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE, Packaging: Bag, Features: Locked Rotor Protection, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3750 RPM, Air Flow: 108.9 CFM (3.05m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.0dB(A), Power (Watts): 7.73 W.