77-12038D24
77-12038D24 NTE Electronics, Inc
120x120.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Bag
Features: Locked Rotor Protection
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 138.5 CFM (3.88m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 54.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 17.94 W
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Packaging: Bag, Features: Locked Rotor Protection, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 138.5 CFM (3.88m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 54.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 17.94 W.