77-4010D12
77-4010D12 NTE Electronics, Inc
40x40.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bag
Features: Locked Rotor Protection
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7000 RPM
Air Flow: 7.7 CFM (0.216m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.24 W
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bag, Features: Locked Rotor Protection, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7000 RPM, Air Flow: 7.7 CFM (0.216m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 1.24 W.