77-6020D24
77-6020D24 NTE Electronics, Inc
60x60.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Features: Locked Rotor Protection
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 22.4 CFM (0.627m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.59 W
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Features: Locked Rotor Protection, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 22.4 CFM (0.627m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 3.59 W.