77-6025D12
77-6025D12 NTE Electronics, Inc
60x60.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bag
Features: Locked Rotor Protection
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 19.3 CFM (0.540m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.93 W
на замовлення 57 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bag, Features: Locked Rotor Protection, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 19.3 CFM (0.540m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 1.93 W.