77-8025A120-T
77-8025A120-T NTE Electronics, Inc
80x80.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: FAN 120VAC 80 X 80 X 25MM
Packaging: Bag
Power (Watts): 13.00W
Features: Locked Rotor Protection
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 19.0 CFM (0.532m³/min)
Width: 26.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.0dB(A)
Part Status: Active
на замовлення 206 шт:
Написати відгук
Description: FAN 120VAC 80 X 80 X 25MM, Packaging: Bag, Power (Watts): 13.00W, Features: Locked Rotor Protection, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 19.0 CFM (0.532m³/min), Width: 26.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.0dB(A), Part Status: Active.