Продукція > 3M (TC) > 7760AM-7-20
7760AM-7-20
7760AM-7-20 3M (TC)
3m-durable-protective-film-7760am-%281%29.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE PROTECTIVE TRAN 7"X20YDS
Length: 60' (18.3m) 20 yds
Thickness: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Temperature Range: -20.2°F ~ 154.4°F (-29°C ~ 68°C)
Tape Type: Protective
Width: 7.00" (177.80mm)
Backing, Carrier: Polyester
Thickness - Adhesive: 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: TAPE PROTECTIVE TRAN 7"X20YDS, Packaging: Bulk, Color: Transparent, Length: 60' (18.3m) 20 yds, Thickness: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Temperature Range: -20.2°F ~ 154.4°F (-29°C ~ 68°C), Tape Type: Protective, Width: 7.00" (177.80mm), Usage: Bonding, Adhesive: R3500, Backing, Carrier: Polyester, Thickness - Adhesive: 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm).