77DA-12-09
77DA-12-09 Ideal Power Ltd.
ideal%20power%2077da-12-xy%2012va%20us%20plugtop%20series.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/AC WALL MNT ADPT 9VAC 1.33A
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.03" L x 1.93" W x 1.57" H (77.0mm x 49.0mm x 40.0mm)
Voltage - Output: 9VAC
Voltage - Input: 120VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CSA, UL
Form: Wall Mount
Current - Output (Max): 1.33A
Region Utilized: North America
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
на замовлення 111 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/AC WALL MNT ADPT 9VAC 1.33A, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.03" L x 1.93" W x 1.57" H (77.0mm x 49.0mm x 40.0mm), Voltage - Output: 9VAC, Voltage - Input: 120VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CSA, UL, Form: Wall Mount, Current - Output (Max): 1.33A, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.