77DB-12-12
77DB-12-12 Ideal Power Ltd.
ideal%20power%2077db-12-xy%2012va%20uk%20plugtop%20series.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/AC WALL MNT ADAPTER 12VAC 1A
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.23" L x 2.28" W x 2.17" H (82.0mm x 58.0mm x 55.0mm)
Voltage - Output: 12VAC
Voltage - Input: 230VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, GS, TUV
Form: Wall Mount
Current - Output (Max): 1A
Region Utilized: United Kingdom
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: AC/AC WALL MNT ADAPTER 12VAC 1A, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.23" L x 2.28" W x 2.17" H (82.0mm x 58.0mm x 55.0mm), Voltage - Output: 12VAC, Voltage - Input: 230VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, GS, TUV, Form: Wall Mount, Current - Output (Max): 1A, Region Utilized: United Kingdom, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.