77DS-06-24
77DS-06-24 Ideal Power Ltd.
ideal%20power%2077ds-06-xy%206va%20aus%20plugtop%20series.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/AC WALL MNT ADPT 24VAC 250MA
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.76" L x 1.69" W x 2.17" H (70.0mm x 43.0mm x 55.0mm)
Voltage - Output: 24VAC
Voltage - Input: 240VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE
Form: Wall Mount
Current - Output (Max): 250mA
Region Utilized: Australia
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
на замовлення 87 шт:
Написати відгук
Description: AC/AC WALL MNT ADPT 24VAC 250MA, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.76" L x 1.69" W x 2.17" H (70.0mm x 43.0mm x 55.0mm), Voltage - Output: 24VAC, Voltage - Input: 240VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, Form: Wall Mount, Current - Output (Max): 250mA, Region Utilized: Australia, Part Status: Active, Power (Watts): 6 W.