77DS-12-24
77DS-12-24 Ideal Power Ltd.
ideal%20power%2077ds-12-xy%2012va%20aus%20plugtop%20series.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/AC WALL MNT ADPT 24VAC 500MA
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.23" L x 2.24" W x 1.93" H (82.0mm x 57.0mm x 49.0mm)
Voltage - Output: 24VAC
Voltage - Input: 240VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE
Form: Wall Mount
Current - Output (Max): 500mA
Region Utilized: Australia
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
на замовлення 43 шт:
Написати відгук
Description: AC/AC WALL MNT ADPT 24VAC 500MA, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.23" L x 2.24" W x 1.93" H (82.0mm x 57.0mm x 49.0mm), Voltage - Output: 24VAC, Voltage - Input: 240VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, Form: Wall Mount, Current - Output (Max): 500mA, Region Utilized: Australia, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.