78L33ACZ
78L33ACZ ST
78L00 series.pdf
Код товару: 14724
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: ST
Корпус: TO-92
Uin, V: 30 V
Uout,V: 3,3 V
Iout,A: 0,1 A
Udrop, V: 1,7 V
Тип виходу: Фіксований
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Можливі заміни 78L33ACZ ST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L78L33ACZ L78L33ACZ
Код товару: 47297
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник : ST L78L33ACZ.pdf Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
Корпус: TO-92
Uin, V: 30 V
Uout,V: 3,3 V
Iout,A: 0,1 A
Тип виходу: Фіксований
Темп.діапазон: 0…150°C