78LR100LF TT Electronics/BI
78.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100 OHM 1W WIRE LEADS
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 100 ohm 10%.
Інші пропозиції 78LR100LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
78LR100LF 78LR100LF Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009734779_1-2565512.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 100 ohm 10%