78LR200KLF TT Electronics/BI
78.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 200K OHM 1W WIRE LEADS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 1W 200K Ohms 10% MULTI TURN.
Інші пропозиції 78LR200KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
78LR200KLF 78LR200KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009734779_1-2565512.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1W 200K Ohms 10% MULTI TURN