Продукція > 3M > 79100-075-4FLT
79100-075-4FLT 3M
3mtm-round-conductor-flat-cable-for-cc-link-lt-ts2322.pdf
Виробник: 3M
Description: CBL RIBN 4COND 0.1 BLUE 656.2'
Packaging: Spool
Length: 656.2' (200.00m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 35 Strands / 33 AWG
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Conductors: 4
Cable Type: Flat Cable
Ratings: UL E118773-K
Jacket Color: Blue
Ribbon Thickness: 0.100" (2.54mm)
Ribbon Width: 0.402" (10.20mm)