79L12ACU
79L12ACU ST
L79L00 series.pdf
Код товару: 2030
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: ST
Корпус: SOT89
Uin, V: 35 V
Uout,V: 12 V
Iout,A: 0,1 A
Udrop, V: 1,7 V