79RC32K438-200BB Renesas Electronics Corporation
79rc32438-data-sheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC MPU INTERPRISE 200MHZ 416BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 416-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: MIPS32
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 416-PBGA (27x27)
Ethernet: 10/100Mbps (2)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
RAM Controllers: DDR
Graphics Acceleration: No
Additional Interfaces: I2C, PCI, SPI, UART
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU INTERPRISE 200MHZ 416BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 416-BGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 200MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: MIPS32, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 416-PBGA (27x27), Ethernet: 10/100Mbps (2), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, RAM Controllers: DDR, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: I2C, PCI, SPI, UART.