Продукція > FTS > 7B-11.0592MAAJ-T
7B-11.0592MAAJ-T
7B-11.0592MAAJ-T FTS
Виробник: FTS
Description: 5.0x3.1 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7B-11.0592MAAJ-T 7B-11.0592MAAJ-T Виробник : TXC Corporation 7b-5226.pdf Crystals 11.0592MHz 30ppm -20 +70C 18pF