Продукція > FTS > 7B-12.288MEEQ-T
7B-12.288MEEQ-T
7B-12.288MEEQ-T FTS
Виробник: FTS
Description: 5.0x3.0 XTAL 10ppm 10ppm 10pF
на замовлення 457 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7B-12.288MEEQ-T 7B-12.288MEEQ-T Виробник : TXC Corporation 7b-5226.pdf Crystals 12.288MHz 10ppm -20 +70C 10pF