Продукція > FTS > 7B-25.000MAAE-T
7B-25.000MAAE-T
7B-25.000MAAE-T FTS
Виробник: FTS
Description: 5.0x3.1 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 25 MHz
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.0x3.1 XTAL 30ppm 30ppm 18pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 25 MHz.