7B-27.000MEEQ-T
7B-27.000MEEQ-T TXC Corporation
7b-5226.pdf
Виробник: TXC Corporation
Crystals 27.000MHz 10ppm -20 +70C 10pF
на замовлення 1039 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.0x3.0 10ppm 10ppm -20~70C 10pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7B-27.000MEEQ-T Виробник : FTS Description: 5.0x3.0 10ppm 10ppm -20~70C 10pF