Продукція > FTS > 7B-30.000MBBK-T
7B-30.000MBBK-T
7B-30.000MBBK-T FTS
Виробник: FTS
Description: 5.0x3.0 XTAL 50ppm 50ppm 20pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7B-30.000MBBK-T Виробник : TXC Corporation Crystals 30.000MHz 20pF 50ppm -20C +70C