Продукція > FINDER > 7M.24.8.230.0110
7M.24.8.230.0110
7M.24.8.230.0110 FINDER
7M-series-EN.pdf
Виробник: FINDER
Category: Building Automation
Description: Controller; for DIN rail mounting; OC; -25÷55°C; 230VAC 50/60Hz
IP rating: IP20 at terminal side; IP50
Operating temperature: -25...55°C
Controlled parameter: 230V AC 50/60Hz
Counting range: 999999,9kWh
Mounting: for DIN rail mounting
Electrical connection: screw terminals
Type of automation module: controller
Type of counted signal: electric power
Additional functions: IR; NFC
Kind of display used: mechanical indicator
Driver features: MID compliant versions
Kind of output 1: OC
Current rating: 5A
Operating current: 0.5...40A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Building Automation, Description: Controller; for DIN rail mounting; OC; -25÷55°C; 230VAC 50/60Hz, IP rating: IP20 at terminal side; IP50, Operating temperature: -25...55°C, Controlled parameter: 230V AC 50/60Hz, Counting range: 999999,9kWh, Mounting: for DIN rail mounting, Electrical connection: screw terminals, Type of automation module: controller, Type of counted signal: electric power, Additional functions: IR; NFC, Kind of display used: mechanical indicator, Driver features: MID compliant versions, Kind of output 1: OC, Current rating: 5A, Operating current: 0.5...40A.