Продукція > FTS > 7Q-24.000MDN-T
7Q-24.000MDN-T
7Q-24.000MDN-T FTS
Виробник: FTS
Description: XTAL OSC TCXO 24.0000MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 2919 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 24.0000MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Frequency: 24 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції 7Q-24.000MDN-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7Q-24.000MDN-T 7Q-24.000MDN-T Виробник : TXC Corporation 7q-645.pdf TCXO Oscillators 24MHz 2ppm 1.8Volt -30 to 85C