7S.12.8.120.5110
7S.12.8.120.5110 Finder Relays, Inc.
S7SEN.pdf
Виробник: Finder Relays, Inc.
Description: RELAY GUIDED 1NO+1NC 6A 120VAC
Packaging: Bulk
Mounting Type: DIN Rail
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Spring Terminal
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 6 A
Switching Voltage: 250VAC - Nom
Must Release Voltage: 12 VAC
Must Operate Voltage: 93 VAC
Operate Time: 7 ms
Release Time: 11 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GUIDED 1NO+1NC 6A 120VAC, Packaging: Bulk, Mounting Type: DIN Rail, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Spring Terminal, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B), Contact Rating (Current): 6 A, Switching Voltage: 250VAC - Nom, Must Release Voltage: 12 VAC, Must Operate Voltage: 93 VAC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 11 ms, Part Status: Active.