Продукція > SCHURTER > 8020.5018.PT
8020.5018.PT
8020.5018.PT Schurter
typ_SHT_6_3x32_Pigtail-1275898.pdf
Виробник: Schurter
Cartridge Fuses SHT 6.3x32 FUSE 5A T PIGTAIL
на замовлення 2291 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Fuses 6,3x32mm - Time-Lag, Description: Fuse: fuse; 5A; 500VAC; 400VDC; time-lag; ceramic,cylindrical; SHT, Type of fuse: fuse, Current rating: 5A, Rated voltage: 400V DC; 500V AC, Fuse characteristics: time-lag, Kind of fuse: ceramic; cylindrical; miniature, Manufacturer series: SHT, Operating temperature: -40...85°C, Energy I2t: 271A2s, Max voltage drop: 135mV, Power dissipation: 2.2W, Breaking capacity: 1kA / 400V DC; 1.5kA / 500V AC; 3.5kA / 250V AC; 10kA / 125V AC; 20kA / 63V DC, Soldering temperature: 245°C / 3 s, Fuses application: 3-phase devices; DC devices; photovoltaics, Leads: for soldering, Kind of package: bulk, Contact material: copper, Contact plating: nickel plated.
Інші пропозиції 8020.5018.PT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8020.5018.PT Виробник : SCHURTER Category: Fuses 6,3x32mm - Time-Lag
Description: Fuse: fuse; 5A; 500VAC; 400VDC; time-lag; ceramic,cylindrical; SHT
Type of fuse: fuse
Current rating: 5A
Rated voltage: 400V DC; 500V AC
Fuse characteristics: time-lag
Kind of fuse: ceramic; cylindrical; miniature
Manufacturer series: SHT
Operating temperature: -40...85°C
Energy I2t: 271A2s
Max voltage drop: 135mV
Power dissipation: 2.2W
Breaking capacity: 1kA / 400V DC; 1.5kA / 500V AC; 3.5kA / 250V AC; 10kA / 125V AC; 20kA / 63V DC
Soldering temperature: 245°C / 3 s