802962-SF
802962-SF SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
3970974.pdf
Виробник: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - 802962-SF - Netzfilter, Universell, 250 V, 11.2 A, Eine Phase, 2 Stufen, Chassismontage
tariffCode: 85363010
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Universell
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Steckanschluss
Anzahl der Phasen: Eine Phase
Ausgangsanschlüsse Filter: Steckanschluss
Nennstrom: 11.2A
euEccn: NLR
Anzahl der Stufen: 2 Stufen
Produktpalette: FN 2090 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassismontage
Nennspannung: 250V
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - 802962-SF - Netzfilter, Universell, 250 V, 11.2 A, Eine Phase, 2 Stufen, Chassismontage, tariffCode: 85363010, rohsCompliant: YES, Filteranwendungen: Universell, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Eingangsanschlüsse Filter: Steckanschluss, Anzahl der Phasen: Eine Phase, Ausgangsanschlüsse Filter: Steckanschluss, Nennstrom: 11.2A, euEccn: NLR, Anzahl der Stufen: 2 Stufen, Produktpalette: FN 2090 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Nennspannung: 250V, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
802962-SF Виробник : SCHAFFNER / TE Connectivity FN2090.pdf Category: Suppression filters - others
Description: Filter: anti-interference; single-phase; 250VAC; Cx: 470nF; 330kΩ
Operating temperature: -25...100°C
Mounting: screw
Kind of filter: single-phase
Capacitance Cy: 3.3nF
Capacitance Cx: 0.47µF
Leakage current: 0.61mA
Leads dimensions: 6.3mm
Inductance: 8mH
Body dimensions: 113.5x57.5x45.4mm
Max. operating current: 10A
Operating voltage: 250V AC
Resistance: 0.33MΩ