Продукція > VISHAY SPRAGUE > 80D562P080ME2DE3
80D562P080ME2DE3 Vishay Sprague
80D.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 5600UF 80V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 5600 µF
Voltage - Rated: 80 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 5600UF 80V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 5600 µF, Voltage - Rated: 80 V.