Продукція > EAO > 82-6651.11A4
82-6651.11A4
82-6651.11A4 EAO
82-6651.11A4
Виробник: EAO
Description: SWITCH PB SPDT 3A 240V
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 3A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPDT
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, Green/Red
Illumination Voltage (Nominal): 24 VAC/DC
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia
Color - Actuator/Cap: Silver
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 240 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PB SPDT 3A 240V, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 3A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPDT, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, Green/Red, Illumination Voltage (Nominal): 24 VAC/DC, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia, Color - Actuator/Cap: Silver, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 240 V.