82501AMS
82501AMS Alliance
82501AMS.pdf
Виробник: Alliance
Description: MAGNET 0.315"D X 0.098"THICK CYL
Packaging: Bulk
Material: Neodymium Iron Boron (NdFeB)
Shape: Cylindrical
Operating Temperature: 120°C (TA)
Size: 0.315" Dia x 0.098" H (8.00mm x 2.50mm)
Gauss Strength: 11700G, 12200G
Finish: Nickel (Ni)
Magnetization: Axial
Grade: N45
Part Status: Active
на замовлення 780 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MAGNET 0.315"D X 0.098"THICK CYL, Packaging: Bulk, Material: Neodymium Iron Boron (NdFeB), Shape: Cylindrical, Operating Temperature: 120°C (TA), Size: 0.315" Dia x 0.098" H (8.00mm x 2.50mm), Gauss Strength: 11700G, 12200G, Finish: Nickel (Ni), Magnetization: Axial, Grade: N45, Part Status: Active.