82A0111-14-0
82A0111-14-0 TE Connectivity Raychem Cable Protection
82A0111.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 2000'
Packaging: Spool
Voltage: 600V
Length: 2000.0' (609.6m)
Wire Gauge: 14 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Conductor Strand: 665/42
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.099" (2.51mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Qualification: MIL-W-22759
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 2000', Packaging: Spool, Voltage: 600V, Length: 2000.0' (609.6m), Wire Gauge: 14 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Conductor Strand: 665/42, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.099" (2.51mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Qualification: MIL-W-22759.