82A0111-16-2
82A0111-16-2 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP STRND 16AWG RED
Packaging: Spool
Voltage: 600V
Length: 2000.0' (609.6m)
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Conductor Strand: 259/40
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.079" (2.01mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Red
Qualification: MIL-W-22759
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 16AWG RED, Packaging: Spool, Voltage: 600V, Length: 2000.0' (609.6m), Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Conductor Strand: 259/40, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.079" (2.01mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Red, Qualification: MIL-W-22759.