82A0111-18-0
82A0111-18-0 TE Connectivity Raychem Cable Protection
82A0111.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 2000'
Packaging: Spool
Voltage: 600V
Length: 2000.0' (609.6m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Conductor Strand: 259/42
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.064" (1.63mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 2000', Packaging: Spool, Voltage: 600V, Length: 2000.0' (609.6m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Conductor Strand: 259/42, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.064" (1.63mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Part Status: Obsolete.