82A0112-22-5 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=82A0112&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP STRND 22AWG 600V GREEN
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 154/44
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.043" (1.09mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm)
Conductor Material: Copper, Silver Coated
Jacket Color: Green
Qualification: MIL-W-22759
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 22AWG 600V GREEN, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 154/44, Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.043" (1.09mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm), Conductor Material: Copper, Silver Coated, Jacket Color: Green, Qualification: MIL-W-22759.