Продукція > KEMET > 82EC4100AA70J
82EC4100AA70J
82EC4100AA70J Kemet
kemf3101r82.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 1uF 100V PET 5%( 7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105°C Bulk Automotive AEC-Q200
на замовлення 2800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 692
Відгуки про товар
Написати відгук