Продукція > KEMET > 82EC4100CK70J
82EC4100CK70J
82EC4100CK70J Kemet
kemf3101r82.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 1uF 100V PET 5%( 7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105°C T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук