Продукція > KEMET > 82EC4100CK70K
82EC4100CK70K
82EC4100CK70K Kemet
kemf3101r82.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 1uF 100V PET 10%( 7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук