Продукція > 3M > 82F-156-NBL-A
82F-156-NBL-A
82F-156-NBL-A 3M
3m-specialty-terminals-81f-156-nbl-a-82f-156-nbl-a.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN TERM RCPT 14-16AWG CRIMP
Packaging: Bulk
Color: Blue
Wire Gauge: 14-16 AWG
Insulation: Fully Insulated
Terminal Type: Female, Receptacle (Socket)
Length - Overall: 1.020" (25.91mm)
Termination: Crimp
Diameter - Barrel: 0.156" (3.96mm)
Length - Barrel: 0.250" (6.35mm)