82F-180-NBL-A
82F-180-NBL-A 3M Electronic Specialty
Виробник: 3M Electronic Specialty
Terminals 82F-180-NBL-A
на замовлення 321 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN TERM RCPT 14-16AWG CRIMP, Packaging: Bulk, Color: Blue, Wire Gauge: 14-16 AWG, Insulation: Fully Insulated, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Length - Overall: 1.020" (25.91mm), Termination: Crimp, Diameter - Barrel: 0.180" (4.57mm), Length - Barrel: 0.250" (6.35mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
82F-180-NBL-A Виробник : 3M Description: CONN TERM RCPT 14-16AWG CRIMP
Length - Overall: 1.020" (25.91mm)
Termination: Crimp
Diameter - Barrel: 0.180" (4.57mm)
Length - Barrel: 0.250" (6.35mm)