82F-180-NL-A
82F-180-NL-A 3M Electronic Specialty
594b245ca4916b8c1c8ded701a65d7b98dfd54e4-2952306.pdf
Виробник: 3M Electronic Specialty
Terminals 14-16 FML .180 DISC
на замовлення 885 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN TERM RCPT 14-16AWG CRIMP, Features: Butted Seam, Packaging: Bulk, Contact Finish: Brass, Color: Blue, Wire Gauge: 14-16 AWG, Insulation: Fully Insulated, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Length - Overall: 1.020" (25.91mm), Termination: Crimp, Diameter - Barrel: 0.180" (4.57mm), Length - Barrel: 0.250" (6.35mm), Contact Material: Tin, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Butted Seam
Packaging: Bulk
Contact Finish: Brass
Length - Overall: 1.020" (25.91mm)
Termination: Crimp
Diameter - Barrel: 0.180" (4.57mm)
Length - Barrel: 0.250" (6.35mm)