832X185C
832X185C Tri-Star Industries, Inc.
832X185C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.19" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.19" H (6.3mm x 4.7mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 3830 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.19" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.19" H (6.3mm x 4.7mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Інші пропозиції 832X185C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
832X185C 832X185C Виробник : RAF Electronic Hardware 832X185C.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Straight Heat-Set Threaded Insert, 8-32 Thread Size, 0.185" Installed Length, Brass