832X185H
832X185H Tri-Star Industries, Inc.
product_Cat.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.19" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.19" H (6.4mm x 4.7mm)
Type: Insert
на замовлення 27428 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.19" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.19" H (6.4mm x 4.7mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 832X185H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
832X185H 832X185H Виробник : RAF Electronic Hardware product_Cat.pdf Screws & Fasteners H Series,8-32 threaded inserts, 0.185" length