832X312H
832X312H Tri-Star Industries, Inc.
product_Cat.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: H SERIES, 8-32 THREADED INSERTS,
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.31" H (6.4mm x 7.9mm)
Type: Insert
на замовлення 665616 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: H SERIES, 8-32 THREADED INSERTS,, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.31" H (6.4mm x 7.9mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 832X312H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
832X312H 832X312H Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners H Series, 8-32 threaded inserts, 0.312" length